Oyun Kodu Al - Türkiyenin En Ucuz Oyun Satış Sitesi
ZULA
  • 110.000 Zula Altın
  • 110.000 Zula Altın
  • 110.000 Zula Altın
  • 110.000 Zula Altın

110.000 Zula Altın

Lokum Games

Ürün kısa bir süreliğine temin edilememektedir.
Zula nedir? Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile Brezilya’da oldukça sevilmiş ve geniş kitlelere yayılmıştır. Zula nasıl oynanır? Oyunda amaç nedir? Zula, zulaoyun.com internet sitesinde ücretsiz kayıt oluşturup bilgisayara indirilerek oynanır. Oyunda iki düşman grup vardır: İlki eski ordu ve istihbaratçılar tarafından oluşturulmuş Zula ekibi, ikincisi de paralı askerlerden oluşan Gladyo ekibidir. Bu iki gruptan birine dahil olarak savaşlara katılırs
Ürün Fiyat:
205.00 TL
Dijital ürünler Anında Otomatik Gönderilmektedir.
Sepete Ekle
- Ürün Hakkında -

Zula nedir?

 

Zula, MMOFPS türündeki ilk Türk yapımı oyundur. Türkiye’de ve 2016 itibari ile Brezilya’da oldukça sevilmiş ve geniş kitlelere yayılmıştır.
 

Zula nasıl oynanır? Oyunda amaç nedir?

 

Zula, zulaoyun.com internet sitesinde ücretsiz kayıt oluşturup bilgisayara indirilerek oynanır.

 

Oyunda iki düşman grup vardır: İlki eski ordu ve istihbaratçılar tarafından oluşturulmuş Zula ekibi, ikincisi de paralı askerlerden oluşan Gladyo ekibidir. Bu iki gruptan birine dahil olarak savaşlara katılırsınız. 

Oyunda Türk karakterler ve Türkiye haritaları da bulunmaktadır.

 

Zula Altını nedir, ne işe yarar?

Oyunda kullanılan para birimi Zula Altın’dır. Oyun içindeki alışverişlerinizde kullanacağınız Zula Altınlar ile silah, cephanelik, ekipman vb. eşyaları satın alabilirsiniz. Oyun içinde Zula Altın kazanmak için harcayacağınız zamanı Zula Altın satın alarak telafi edebilirsiniz.
 

Zula Altını nereden alınır?

OyunKoduAl, Zula oyununun yaratıcısı ve dağıtıcısı durumundaki Lokum Games ile anlaşmalı olup, Zula Altın kodlarını güvenli bir şekilde tedarik etmektedir. OyunKoduAl’dan güvenle satın alacağınız Zula Altınlar, hiçbir şekilde hesabınızın banlanmasına sebebiyet vermez.
 

Zula Altın fiyatları

2.695 Zula Altın, 5.500 Zula Altın, 11.550 Zula Altın, 29.150 Zula Altın, 59.400 Zula Altın, 110.000 Zula Altın ve 198.000 Zula Altın şeklinde 7 farklı denomlarda bulunan Zula Altınlarının fiyatları Lokum Games firması tarafından belirlenir ve Perdigital.com bu fiyatlarda herhangi bir değişiklik yapmaz.

 

Satın alacağınız Zula Altın Steam platformunda kullanılamaz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

 
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

- İlgili Ürünler -


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır