Size Nasıl Güvenebilirim - Oyun Kodu Al - Türkiyenin En Ucuz Oyun Satış Sitesi

Size Nasıl Güvenebilirim

Oyun Kodu Al 2013 Yılından beri aktif olarak ticari faaliyet göstermektedir Çankaya / Ankara’da 1 Adet Fiziki mağazası bulunmaktadır.Steam Riot Games ve Diğer Tüm Oyunların üretici firmaları ile anlaşmamız bulunuyor bu sebeple oyunları sitemizden guvenle satın alabilirsiniz.

 

Ödeme alt yapısı olarak bir çok e-ticaret sitesinin kullanmış olduğu PayTR firması ile çalışmaktayız. Sizler ödeme yaparken 3D Secure SMS doğrulama yöntemiyle ödemeyi tamamlayacağınız için ödeme sonrasında çıkacak sorunların önüne geçilmiştir. Ayrıca Sitemizde Kullanılan SSl Sertifikası Sayesinde Girdiğiniz Tüm Bilgiler Şifrelenmekte ve 3. Şahısların Görmesi Engellenmektedir. Ayrıca Sitemiz üzerinde hiçbir sebeple Kredi Kartı Bilgileriniz Saklanmamaktadır.

 

ÖDEME NASIL YAPILIR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ NASIL ÖDEME YAPILIR SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

 

Sitemize kayıt olurken kabul etmiş olduğunuz hizmet ve şartlarımıza BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz 3. Taraflarla kesinlikle paylaşılmayacak, sistemimiz içerisinde saklanacaktır. Siparişleriniz yoğunluğa bağlı bulunmak suretiyle hemen veya en geç  30dk içinde teslim edilecektir.  1 saat içerisinde teslim edilmeyen siparişleriniz için canlı destek hattımızdan veya  0850 802 3030 numarasını arayarak ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak bilgi verebilirsiniz ayrıca destek@oyunkodual.com mail adresinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

 

3D SECURE NEDİR ?

 

İnternet üzerinden, kredi ve banka kartlarıyla yapılan ödemelerde, kart sahibinin ve kartının güvenliğinin alınabilmesi için geliştirilmiş sisteme 3D Secure denir. 3D Secure ile ödeme yapılırken, kullanıcının ekranında bankalar tarafından sunulmakta olan özel bir 3D Secure ile ödeme ekranı açılır. Aynı anda ödeme yapmak isteyen kart sahibinin, bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına bir onay kodu gönderilir. Cep telefonuna gelen kod 3D Secure işlem ekranında istenen alana girilip onay verilmediği taktirde ödeme gerçekleşmez. Yani kart sahibi dışında kimse ilgili ödemeyi gerçekleştiremez.

 

SSL SERTİFİKASI NEDİR ?

 

SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır. Şifreleme, verileri şifresi kırılamayan ve sadece doğru şifre çözme anahtarıyla okunabilir hale çevrilebilen bir formatta bir araya getirme sürecidir.

Sertifika, Oyun Kodu Al da  çevrimiçi girilen bilgilerini belirleyen elektronik bir "şifre" görevi görür. İnternet kullanıcıları Web sunucularına gizli bilgilerini göndermeye çalıştığında kullanıcının tarayıcısı, sunucunun dijital sertifikasına erişir ve güvenli bir bağlantı kurar. böylece sitemiz üzerinden girdiğiniz tüm bilgiler şifrelenerek 3. kişilerin eline geçmesi engellenir.

SSL Sertifikası olup olmadığını ve Geçerlilik Süresini Buraya Tıklıyarak Sorgulayabilirsiniz.

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır