Affilate Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ? - Oyun Kodu Al - Türkiyenin En Ucuz Oyun Satış Sitesi

Makaleler » Bilgilendirici Makaleler » Affilate Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

Affilate Nedir ? Nasıl Para Kazanılır ?

Sitemizde gerçekleştirmiş olduğumuz geliştirilmiş Affilate sistemi sayesinde sizlere vereceğimiz linki arkadaşlarınız ile paylaşarak para kazanabilir veya sizlere vereceğimiz reklam banner kodunu sitenize ekleyerek para kazanabilirsiniz . Gereken tek şey sizlerin sayesinde sitemize üye olup satın alım yapacak olan kullanıcılardır . Ayrıca sizlerin sayesinde Affilate programına katılacak olan Affilate üyeleri üzerinden de komisyon alabilirsiniz .

 

Affilate Komisyon Oranları :

Eğer sizin verdiğiniz link üzerinden birisi satın alım yaparsa Sepet tutarından %10 Komisyon ücreti sağlarsınız . Sizin referansınız ile sitemiz üzerinden 1.000 TL’lik bir alışveriş gerçekleştirilirse 100 TL para kazanacaksınız demektir .

 

Eğer sizin verdiğiniz link üzerinden başka birisi Affilate üyesi olup sizler gibi satış yaparsa 2. Üye %7 Komisyon alacaktır . Sizler Her satıştan %10 kazanmaya devam edeceksinizdir . Örneğin bir affilate ağı oluşturduğunuzu ve aylık 1.000 TL sizin üyelerinizin satış yaptığını varsayalım . Siz üyeleriniz sayesinden 100 TL kazanırken üyeleriniz 70 TL kazanacaktır .

 

Eğer sizin verdiğiniz link üzerinden birisi üye olursa ve üye olan kişi başka birisini üye ederse bu kişi yani 3. Kişi %5 Komisyon kazanacaktır .

Son üye 1.000 TL satış yaparsa siz 100 TL , sizin üyeniz ( 2. Kişi ) 70 TL ve 2. Kişinin üyesi olan 3. Kişi ise 50 TL kazanacaktır .

sipariş vereni davet eden X kullanıcı %10,
sipariş vereni davet eden X kullanıcısını davet eden Y kullanıcı %7,
Y kullanıcısını davet eden Z kullanıcısı %5 komisyon alır. 

Ödemeler 10 Türk Lirası eşiğine gelindiği zaman Ayda 1 sefer ayın 2. Haftası düzenli olarak yapılmaktadır . Sistemi kandırmak için yapılacak adımlar sistemimizden uzaklaştırma sebebidir ve sistemimizi kandırmaya yönelik hareket eden kullanıcılara İP ban ile uzaklaştırılacaktır .

 

 

Affilate Üyesi Nasıl Olunur ?

 

  1. Affilate üyesi olabilmek için öncelikle En Ucuz Oyun Kodu Sitesi oyunkodual.com ‘a üye olmanız gerekmektedir . Eğer üye değilseniz BURAYA  tıklayarak üye olabilirsiniz . Affilate bölümüne gidebilmek için Hesabım sekmesine girmeniz gerekmektedir .

 

  1. Hesabım sekmesine girdikten sonra karşınıza çıkan bölümden Affilate Hesabım yerine girmeniz gerekmektedir .

 

 

 

  1. Affilate Hesabım Sekmesinden Üyelik başvurusu yapabilir veya Onaylı hesabınızda ki özelliklerden faydalanabilirsiniz . Bu adımda Affilate başvurusu yapmak için istenilen yere tıklayacağız .

 

 

  1. Karşınıza çıkan formu en doğru ve güzel bir şekilde doldurmanız gerekmektedir . Bu formu manuel olarak ekibimiz inceliyor ve birkaç kişinin ortak fikri ile Affilate üyelerimizi sağlıyoruz bu yüzden sizden istenilen bilgileri bu adımda doğru ve en iyi şekilde bizlere iletmeniz sizler için faydalı olacaktır .

 

 

Affilate Kullanılacak Site Adresi : Eğer bir siteniz varsa buraya girmelisiniz . Site adresiniz yoksa buraya sitenizin olmadığını belirtebilirsiniz .

Banka Adı : Banka Hesap Bilgilerinizin bulunduğu Banka Adını buraya yazmalısınız .

Banka Hesap Adı : Banka Hesap numaranızı buraya girmelisiniz .

Banka IBAN No : Iban numaranızı buraya yazmalısınız .

Affilate Notu : Buraya kenidizi anlatan , neden Affilate üyelik seçtiğinizi , sosyal medya adreslerinizi , Affilate üyelik ile kaç kişiye satış yapabileceğiniz hakkında hedeflerinizden bahsedebilirsiniz .

 

 

 

Formu doldurduktan sonra Üyelik kurallarını okudum ve onaylıyorum. Butonuna tıklayın ve Formu bize Gönderin .

 

 

Affilate üyelik formu gönderdikten sonra ?

 

Eğer Affilate üyeliğiniz onaylandıysa Üyeliğinizin onaylandığı için bir mail alırsınız ve artık satış yaparak para kazanabilirsiniz . ( Lütfen Spam klasörünü kontrol ediniz . Yoğunluğa bağlı olarak 1 hafta içerisinde Affilate üyelikler hakkında geri dönüşler yapılmaktadır . )

 

 

 

 

Affilate kazanç tablosunu Hesabım – Affilate Hesabım Bölümünden kontrol edebilirsiniz .

 

 

 

Aynı sayfadan Ödeme Geçmişinizi kontrol edebilir , Alt kullanıcılarınızı görebilir , Para kazanmanızı sağlayacak Davet URL’si ve Sitenize koyabileceğiniz Site Entegrasyon kodlarına ulaşabilirsiniz .

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır